Dlaczego my?

ZADOWOLENIE KLIENTA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE
Przykładamy ogromną wagę do zadowolenia naszych Klientów, zaufało nam już tysiące Klientów z całej Polski a ich opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
Towar kupiony w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić bez żadnych konsekwencji. Wystarczy, że w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru odeślesz go do nas. Szczegółowe zasady dokonywania zwrotów są dostępne TUTAJ.

PRZESYŁKA GRATIS
Zamówienia o wartości powyżej 150 zł premiujemy darmową dostawą (dotyczy zamówień z opcją płatności „przedpłata na konto”).

MODNE I ORYGINALNE FASONY
Każdego dnia śledzimy najnowsze światowe trendy panujące w modzie, dzięki czemu w naszej ofercie możemy przedstawić zawsze oryginalne, świeże fasony odzieży oraz bielizny dla Waszych dzieci.

NOWOŚCI
Jako jeden z niewielu sklepów internetowych w Polsce, możemy pochwalić się najbogatszą i zawsze świeżą ofertą. U nas nowości w ofercie pojawiają się cokilka-kilkanaście dni.

PORADNIK
Dla ułatwienia zakupów w naszym sklepie stworzyliśmy poradnik – wyprawka dziecka do żłobka, przedszkola i szkoły. Tak, by każdy z rodziców mógł szybko i przyjennie zrobić zakupy w naszym sklepie.

POMAGAMY I DORADZAMY
W każdym momencie służymy pomocą i wsparciem naszych konsultantów. Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer (+48) 85 734 12 82 (w godz. 8-16) lub napisz na adres kontakt@avaro.pl (całą dobę).

Życzymy udanych zakupów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel